אודות

 

Irene Collection

משפחת אופנת אירן בע"מ נוסדה בשנת 1971 והתחילה כבוטיק אינטימי בנחלת בנימין, ת"א. החברה הינה מראשוני היבואנים לאופנת נשים מאירופה, אשר התאפיינה בפריטים מיוחדים שיובאו בייבוא אישי ושלא היה ניתן למצוא אותם במקומות אחרים.

הבוטיק של אירן, היה המשך ישיר לבוטיק שהיה בבעלותה במרסיי שבצרפת. מרגע הכרת אהוב ליבה ובעלה לעתיד ועד היום, רפאל, בחרה אירן להמשיך את אהבתה לאופנה גם בארץ ישראל.

הבוטיק הראשון שהקימה בנחלת בנימין, היה מעוז אופנה פריזאית לנשים שחשקו להתלבש קצת אחרת ולייחד את עצמן. הבוטיק התאפיין בשירות חם ואישי ובאיכות בגדים בלתי מתפשרת.

אירן הפכה ליבואנית האישית של מספר רב של נשים, אשר אימצו אותה כקניינית אישית שלהן. הבוטיק נחל הצלחה רבה במשך 20 שנה והיה לאחד מאבני הדרך החשובים של אופנת אירן.

מרגע פתיחת החנות בגן העיר, נסגר הבוטיק בנחלת בנימין ועד היום למעשה חנות הדגל ממוקמת בגן העיר, ת"א. עם הזמן נכנסה ביתם שירלי לעסק, ועם כניסתה הוחלט לפנות לקהלים נוספים.

לשם כך הורחבה יריעת היבוא ממדינות אירופה והוקמו חנויות נוספות ברחבי הארץ.

אנו מזמינים אותך להצטרף אל משפחתנו הדוגלת כבר מעל 40 שנה בשירות אישי וחם. בקולקציה עשירה, המתחלפת לעיתים תכופות.

ההצלחה שלנו מבוססת על אמון, מקצועיות ומוניטין של איכות בין יתר ערכיה.

בעולם שבו הבינלאומיות והדומה שולט, Irene מציגה את יכולת הבידול וההעצמה האישית והנשית לאישה המחפשת איכות ,ייחודיות , נשיות , ומאפשרת לה להבליט את אישיותה.

בין המותגים המובילים ב Irene :‏
Leo Guy, Desigual, Jott ,Pause cafe, Vango, Gerry Weber Femmes Je Vous aime, Joseph Ribkoff ועוד רבים וייחודיים המתווספים בכל עונה.

 

  

 

 

 
ג'וזף ריבקוף פרנק ליהמן אופנת אירן
Joseph Ribkof Frank Lyman Irene Fashion