בין המותגים באירן:
Leo Guy, Desigual, Jott, Pause cafe, Vango, Gerry Weber Femmes Je Vous aime, Joseph Ribkoff ועוד מותגים רבים.

עקבו אחרנו באינסטגרם

צור קשר

טלפון: 03-36245328
אודות

Irene

Irene

אנחנו ב- Irene Collection משקיעים מאמצים רבים בכדי לספק ללקוחות שלנו מוצרים איכותיים ומצויינים. בנוסף לכך, עומדים לנגד עינינו שירות הלקוחות וטיפול בלקוח. על כן הקמנו את מועדון הלקוחות של Irene Collection.

בוטיק Irene

הבוטיק של אירן, היה המשך ישיר לבוטיק שהיה בבעלותה במרסיי שבצרפת. מרגע הכרת אהוב ליבה ובעלה לעתיד ועד היום, רפאל, בחרה אירן להמשיך את אהבתה לאופנה גם בארץ ישראל.

הבוטיק הראשון שהקימה בנחלת בנימין, היה מעוז אופנה פריזאית לנשים שחשקו להתלבש קצת אחרת ולייחד את עצמן. הבוטיק התאפיין בשירות חם ואישי ובאיכות בגדים בלתי מתפשרת.

k
j

חנות הדגל

אירן הפכה ליבואנית האישית של מספר רב של נשים, אשר אימצו אותה כקניינית אישית שלהן. הבוטיק נחל הצלחה רבה במשך 20 שנה והיה לאחד מאבני הדרך החשובים של אופנת אירן.

מרגע פתיחת החנות בגן העיר, נסגר הבוטיק בנחלת בנימין ועד היום למעשה חנות הדגל ממוקמת בגן העיר, ת”א. עם הזמן נכנסה ביתם שירלי לעסק, ועם כניסתה הוחלט לפנות לקהלים נוספים.

מגוון מותגים

לשם כך הורחבה יריעת היבוא ממדינות אירופה והוקמו חנויות נוספות ברחבי הארץ.

אנו מזמינים אותך להצטרף אל משפחתנו הדוגלת כבר מעל 40 שנה בשירות אישי וחם. בקולקציה עשירה, המתחלפת לעיתים תכופות.

h
g

יחודיות

ההצלחה שלנו מבוססת על אמון, מקצועיות ומוניטין של איכות בין יתר ערכיה.

בעולם שבו הבינלאומיות והדומה שולט, Irene מציגה את יכולת הבידול וההעצמה האישית והנשית לאישה המחפשת איכות ,ייחודיות , נשיות , ומאפשרת לה להבליט את אישיותה.